Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (7)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Трохимець О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 23
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Трохимець О. І. 
Стратегічне управління формуванням та розвитком кадрів економічного профілю України : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О. І. Трохимець; Класич. приват. ун-т. - Запоріжжя, 2010. - 20 c. - укp.

Визначено сутність та зміст стратегічних підходів щодо формування розвитку кадрів економічного профілю. Проаналізовано зарубіжний досвід підготовки спеціалістів економічного профілю. Запропоновано систему оцінювання результатів стратегічного планування потреби в економічних кадрах для України на базі загальних і специфічних показників розвитку. Подано прогноз потреби в економічних кадрах для України. Вдосконалено концептуальні підходи щодо формування стратегії розвитку кадрів економічного профілю в Україні, їх ефективної реалізації за сучасних умов за наявності глобалізаційних процесів. Визначено проблеми нормативно-правового забезпечення підготовки економістів в Україні та запропоновано шляхи їх мінімізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)240.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА373447 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Зінов'єв І. Ф. 
Стратегічне управління формуванням та розвитком кадрів економічного профілю України : монографія / І. Ф. Зінов'єв, О. І. Трохимець; Класич. приват. ун-т. - Запоріжжя, 2010. - 143 c. - укp.

Визначено сутність і зміст стратегічних підходів до формування розвитку кадрів економічного профілю, проаналізовано зарубіжний досвід підготовки таких спеціалістів. Запропоновано систему оцінювання результатів стратегічного планування потреби в економічних кадрах для України та подано її прогноз. Висунуто концептуальні підходи до формування стратегії розвитку кадрів економічного профілю в державі, їх ефективної реалізації за сучасних умов. Визначено проблеми нормативно-правового забезпечення підготовки економістів в Україні та запропоновано шляхи їх мінімізації.

Определены сущность и содержание стратегических подходов к формированию развития кадров экономического профиля, проанализирован зарубежный опыт подготовки таких специалистов. Предложена система оценки результатов стратегического планирования потребности в экономических кадрах для Украины и дан ее проноз. Выдвинуты концептуальные подходы к формированию стратегии развития кадров экономического профиля в государстве, их эффективной реализации в современных условиях. Определены проблемы нормативно-правового обеспечения подготовки экономистов в Украине и предложены пути их минимизации.


Індекс рубрикатора НБУВ: У. п(4УКР) + У524.001 + У9(4УКР)240.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА734142 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Лінчевський І. В. 
Магнітомеханічні резонанси в поляризованому феромагнітному кільці / І. В. Лінчевський, О. М. Петріщєв, О. П. Трохимець // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2010. - № 4. - С. 139-144. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Побудовано та досліджено математичну модель радіальних коливань плоского кільця з полікристалічного (магнітострикційного) матеріалу. На прикладі тороїдальної котушки індуктивності з кільцевим осердям, яке здатне коливатися, показано, що індуктивність котушки може мати ряд резонансних змін. Запропоновано алгоритм перерахунку цих частот резонансів у значення матеріальних констант матеріалу осердя котушки.


Індекс рубрикатора НБУВ: З843.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Трохимець О. І. 
Розвиток туризму в Україні та його стратегічне значення для національної економіки / О. І. Трохимець // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2012. - Вип. 3. - С. 62-66. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Здійснено оцінювання сучасного стану туристичної сфери України, особливостей організації та використання потенціалу для прискореного розвитку туризму. Визначено основні чинники, що впливають на формування та функціонування вітчизняного туристичного ринку. Обгрунтовано значення туризму для національної економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Бакурова Г. В. 
Значення фінансової звітності підприємств для прийняття рішень на її основі / Г. В. Бакурова, О. І. Трохимець // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2013. - Вип. 1. - С. 92-95. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Визначено вплив облікової політики на основі положення фінансової звітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Трохимець О. І. 
Вплив попиту споживачів на виникнення інноваційних форм стаціонарних торговельних форматів в Україні / О. І. Трохимець // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2014. - Вип. 1. - С. 111-118. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розглянуто питання впливу попиту на появу та розвиток стаціонарних торговельних форматів. Проаналізовано ринок ритейлу України. Наведено характеристику національним і міжнародним торговельним мережам, присутнім на ринку України. Визначено основні відмітні ознаки торговельних структур.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.21-361

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Трохимець О. І. 
Використання механізмів стандартизації як засіб державного регулювання якості / О. І. Трохимець // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2014. - Вип. 4. - С. 10-14. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розглянуто використання механізмів стандартизації як засобу державного регулювання якості товарів та послуг. Висвітлено основні нормативно-правові акти, які регулюють систему забезпечення якості харчової продукції в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.7-823.2-44 + Х819(4УКР)175

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Трохимець О. І. 
Регулювання конкурентоспроможності вищої освіти України в контексті сучасних тенденцій, зокрема соціального партнерства / О. І. Трохимець, О. В. Ткачук // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2018. - № 2. - С. 75-82. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Висвітлено роль процесу регулювання у сфері вищої освіти з урахуванням соціального партнерства, яке виступає одним з типів взаємодії освітніх установ з усіма суб'єктами ринку праці, що спрямовані на максимальне узгодження та реалізації інтересів всіх учасників даного процесу. Визначено принципи тристороннього співробітництва - державно-приватного партнерства з вищими закладами освіти. Окреслено 3 основні моделі партнерства між державою, бізнес-середовищем та вищими закладами освіти.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)497.40-13 + Ч484(4УКР)к94

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Трохимець О. І. 
Практика стратегічного планування в системі управління розвитком туризму в Україні / О. І. Трохимець, Т. В. Шелеметьєва // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2018. - № 4. - С. 70-78. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Досліджено практику стратегічного планування розвитку туризму в Україні. Зазначено, що підсумком стратегічного планування і головним інструментом стратегічного управління в туризмі є документи стратегічного характеру: концепції, плани, програми. Наголошено, що сьогодні для вітчизняної практики стратегічного планування характерне розроблення загальнодержавних стратегій та регіональних стратегій розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Трохимець О. І. 
Дослідження сучасного стану фінансових та економічних відносин у розвитку туризму в Україні / О. І. Трохимець, Т. В. Шелеметьєва // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2018. - № 5. - С. 46-54. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено особливості процесу фінансових та економічних відносин у туризмі в Україні, розглянуто їх сучасний стан та перспективи. Проаналізовано динаміку надходжень туристичного збору до місцевих бюджетів за останні роки та з'ясовано, які області України займають найбільшу частку у загальній сумі туристичних зборів. Виокремлено характерні ознаки для виїзного туризму в Україні протягом останніх десяти років. Відзначено, що в Україні досить складна ситуація з одержанням статистичної інформації про доходи від суб'єктів туристичної галузі та їх підрахунком.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Міхно І. С. 
Регулювання інвестиційно-інноваційного розвитку національної економіки в контексті діджиталізації / І. С. Міхно, В. В. Коваль, О. І. Трохимець // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2020. - № 2. - С. 183-190. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розкрито проблему інформатизації суспільства та нерівномірний розподіл упровадження наукових розробок у різних країнах світу. З'ясовано, що країни, які більше коштів витрачають на наукові досліди та інновації, мають суттєво вищий рівень життя суспільства та кращий доступ до технологічних продуктів. В Україні триває діджиталізація економіки, що допоможе зменшити корупцію, поліпшити рівень надання послуг та доступність і оперативність розв'язання суспільно важливих питань. Найкращим каталізатором розвитку цифровізації економіки є інвестиційний потенціал країни та кількість вкладених коштів у вітчизняні розробки. Розглянуто механізми збільшення інноваційного потенціалу та доведено необхідність прискорення процесу переходу до цифровізації економіки та прозорості економічних зв'язків і процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55/56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Трохимець О. І. 
Державне регулювання ринку соціально-орієнтованих товарів та послуг в Україні : автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.03 / О. І. Трохимець; Централ. спілка спожив. товариств України, Львівський торговельно-економічний університет. - Львів, 2017. - 40 c. - укp.

Розкрито теоретичні, методологічні засади та концептуальні положення, надано практичні рекомендації щодо розвитку державного регулювання ринку соціально-орієнтованих товарів та послуг в Україні. Розглянуто сутність понять «ринок», «споживчий ринок». Розвинуто категоріальний апарат щодо понять «соціально-орієнтовані товари та послуги» і «ринок соціально-орієнтованих товарів та послуг». Наведено перелік соціально-орієнтованих товарів та послуг, який містить три складові, а саме: продукти харчування; окремі види продуктів переробки нафти; товари та послуги, які реалізуються за регульованими цінами і тарифами. Удосконалено концептуальний підхід щодо регулювання ринку соціально-орієнтованих товарів та послуг. Проведено критичний аналіз стану галузей, в яких функціонують підприємства-монополісти, зокрема енергетичної галузі. Особливої уваги заслуговує методологічний підхід щодо державного регулювання ринку соціально-орієнтованих товарів та послуг. Удосконалено науково-методологічний підхід щодо формування споживчого кошика. Удосконалено науково- методологічний підхід щодо моніторингу споживчих цін на соціально-орієнтовані товари на основі системного підходу та пропонованої сукупності принципів. Проведено моніторинг споживчих цін на соціально-орієнтовані продукти харчування, бензин А-95 та дизельне паливо. Розроблено концепцію державного регулювання ринку соціально-орієнтованих товарів та послуг в Україні. Розглянуто державне регулювання якості соціально-орієнтованих товарів та послуг. Набув подальшого розвитку механізм державного контролю за станом якості соціально-орієнтованих товарів та послуг. Удосконалено систему факторів впливу на ціни і тарифи на соціально-орієнтовані товари та послуги. Визначено достовірні та оптимальні сценарії розвитку цінової ситуації на ринку соціально-орієнтованих товарів та послуг. Удосконалено механізм залучення громадськості до контролю за діяльністю органів державної влади з питань підвищення якості соціально орієнтованих товарів та послуг і регулювання споживчих цін та тарифів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-94-21,01 + Х819(4УКР)127

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА427901 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Гальцова О. Л. 
Теоретико-методологічні основи розвитку внутрішнього споживчого ринку в національній економіці / О. Л. Гальцова, О. І. Трохимець // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2020. - № 4. - С. 38-43. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Визначено теоретико-методологічні основи розвитку внутрішнього споживчого ринку в національній економіці. Здійснено аналіз категоріального апарату ринку, споживчого ринку в контексті соціально значущих товарів. В результаті аналізу встановлено, що задоволення потреб населення відбувається на ринку товарів і послуг. Зазначено, що з огляду на той факт, що не встановлено узагальнюючого поняття "ринок", спостерігається детермінантність множинного визначення категорії "споживчий ринок". Поняття "споживчий ринок" є узагальнюючим. Визначено основні властивості соціально орієнтованих товарів і послуг. Таким чином, у результаті аналізу категоріального апарату внутрішній споживчий ринок соціально орієнтованих товарів та послуг запропоновано трактувати як перманентно діючу систему елементів, що забезпечує виробництво й реалізацію соціально орієнтованих товарів і послуг, а також включає до свого складу галузі, де функціонують підприємства-монополісти, й галузі, де присутня вільна конкуренція, застосовується державне регулювання цін і тарифів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.321

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Шелеметьєва Т. В. 
Оцінка рівня фінансової безпеки комерційного банку з використанням кількісного методу / Т. В. Шелеметьєва, О. І. Трохимець, М. І. Перекрест // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2020. - № 6. - С. 174-181. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено рівень фінансової безпеки банку з використанням кількісного методу на прикладі комерційного банку АТ "МОТОР-БАНК". Запропоновано провести оцінку рівня фінансової безпеки банку за допомогою застосування інструментарію скоринг-методики та інтегрального показника. Використано дані річної фінансової звітності комерційного банку АТ "МОТОР-БАНК" за 2017 - 2019 рр. Проведено розрахунок показників, які характеризують ефективність діяльності банку, рівень його захищеності та здатність протистояти кризовим явищам. Розраховані показники демонструють недостатній рівень захищеності банку, але він має тенденцію до збільшення. Розраховано інтегральний показник фінансової безпеки банку АТ "МОТОР-БАНК" у 2017 - 2019 рр. Розрахований інтегральний показник фінансової безпеки АТ "МОТОР-БАНК" у 2017 р. відповідає рівню критичної фінансової безпеки, у 2018 - 2019 рр. і недостатньому рівню фінансової безпеки. Зазначено, що проведені аналітичні розрахунки надають змогу банку не тільки виявити зародження кризових ситуацій, але й визначати їх причини та знайти відповідні важелі та методи нейтралізації криз.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-93-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Маркетинг освіти в умовах глобалізаційних викликів : колект. монографія / А. Д. Бабіч, М. О. Багорка, І. А. Білоткач, Н. В. Волкова, О. Л. Гальцова, Л. Б. Гнатишин, Л. С. Дранус, К. М. Жиленко, М. Г. Костюк, Л. С. Крючко, Л. М. Курбацька, В. В. Македон, М. В. Матвієць, О. Б. Півоварова, В. В. Писаренко, О. С. Прокопишин, Т. А. Смирнова, П. М. Сокол, О. І. Трохимець, Л. П. Ульянова, С. М. Халатур, О. В. Хамініч, С. Ю. Хамініч, В. В. Храпкіна, С. В. Чижов; ред.: С. Ю. Хамініч. - Дніпро : Нова Ідеологія, 2020. - 210 c. - укp.

Увагу приділено дослідженню сучасного стану та проблем маркетингу освіти в сучасних умовах впливу глобалізації на суспільство, а також пошуку ефективних напрямів їх вирішення. Розглянуто академічну мобільність студентів як напрям трансформації вищої освіти. Розкрито особливості інституціонального забезпечення організації інноваційної роботи викладача при підготовці маркетологів для органічного агробізнесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4УКР) к + У9(4УКР)497.40-211.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА848311 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
16.

Коваль В. В. 
Аналіз факторів впливу на ефективність управління бізнесом хлібопекарських підприємств / В. В. Коваль, О. І. Трохимець, Ю. О. Бровкіна // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2021. - № 4. - С. 117-122. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Розглянуто основні фактори впливу на розробку ефективних підходів до управління хлібопекарським бізнесом. Доведено необхідність вивчення та прогнозування факторів впливу на управління бізнес процесами хлібопекарських підприємств. Проведено аналіз досліджень відомих вчених та практиків щодо питань визначення факторів зовнішнього та внутрішнього впливу на ведення бізнесу. Визначено провідну роль факторів зовнішнього середовища для формування ефективної системи управління бізнесом. Проведено аналіз організаційно-технічних особливостей розвитку підприємств хлібопекарської промисловості. Систематизовано фактори, за ступенем впливу на процеси ефективного управління бізнесом хлібопекарських підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.61-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244:екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
17.

Трохимець О. І. 
Методичні основи оцінки та управління розвитком інноваційної інфраструктури національної економіки / О. І. Трохимець, Т. В. Небога, В. О. Котлубай // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2021. - № 4. - С. 123-129. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Функціонування та динамічний розвиток інноваційної інфраструктури національної економіки виступає одночасно як необхідною умовою, так і результатом інноваційного розвитку підприємств національної економіки. Надано методику оцінки інноваційного розвитку сфери інфокомунікацій як складової інноваційної інфраструктури національної економіки, оскільки зазначена сфера є найбільш інноваційною в її структурі. Розроблено методичний інструментарій якісної та кількісної оцінки ефективності інноваційного розвитку, який враховує рівень наукової інтеграції суб'єктів, стан розвитку спільного інноваційного центру знань, рівень комунікаційного розвитку, рівень інноваційного технологічного відновлення, інноваційності послуг, інноваційної активності підприємств, рівень інвестиційної активності суб'єктів, та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244:екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
18.

Трохимець О. І. 
Сутність інновацій та інноваційного підприємництва за умов зміни споживчих переваг та маркетингової поведінки підприємств / О. І. Трохимець, О. Л. Гальцова, І. А. Гнатенко // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2021. - № 5. - С. 40-45. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено суть інновацій та інноваційного підприємництва за умов зміни споживчих переваг та маркетингової поведінки підприємств. Доведено, що інновації є оптимальним шляхом науково-технічного переозброєння, збагачення населення та поетапної диверсифікації виробництва. Прогнозовано "вибух" інноваційної діяльності, який спроможне здійснити ефективно функціонуюче підприємництво, що може забезпечити інноваційну економіку майбутнього, засновану на різкому зростанні продуктивності праці, підвищенні зайнятості населення та зміцненні соціальних стандартів. Систематизовано термінологічний апарат, що утворює цей феномен. Зокрема, теоретичне відображення об'єкта більш високого рівня організації та агрегування підприємництва в інноваційній економіці відносно його складових частин представлено як можливість охарактеризувати досліджуваний феномен як зовнішньо детерміновану онтологічну структуризацію.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131.1-55 + У010.271.19

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244:екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
19.

Шелеметьєва Т. В. 
Подієвий туризм як складник розвитку внутрішнього туризму в Україні / Т. В. Шелеметьєва, О. І. Трохимець // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2021. - № 6. - С. 105-110. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проаналізовано сучасний стан та особливості розвитку внутрішнього туризму в Україні. Досліджено динаміку частки внутрішнього туризму в загальної кількості туристів, обслуговуваних суб'єктами туристичної діяльності впродовж 2015 - 2020 рр. Зазначено роль подієвого туризму як важливого елементу в розвитку внутрішнього туризму в Україні, її туристичних дестинацій, залученні споживачів, пошуку інвестицій та поліпшенні локального і регіонального рівнів економіки. Запропоновано використання подієвого туризму в м. Запоріжжя як перспективного напряму розвитку внутрішнього туризму. Розглянуто тематичні види подієвого туризму м. Запоріжжя. Запропоновано створення "Каталогу подій міста Запоріжжя", якій надасть змогу активно розвивати подієвий туризм у регіоні, сприяти формуванню туристичного бренду м. Запоріжжя, позиціонувати місто як туристичну дестинацію на туристичному ринку не лише в Україні, а й у світі, залучати потенційних туристів до міста та регіону, одержувати додаткові кошти до місцевих бюджетів від туристичного збору.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)424.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244:екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
20.

Шмиголь Н. М. 
Теоретико-методичні аспекти мінімізації аудиторських ризиків службами внутрішнього аудиту / Н. М. Шмиголь, О. І. Трохимець // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2022. - № 1. - С. 149-152. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Представлено огляд підходів до оцінювання аудиторських ризиків службами внутрішнього аудиту, та аналіз напрямів їх мінімізації. Було встановлено, що попередня й остаточна оцінки аудиторського ризику в цілому та його компонентів можуть суттєво відрізнятися. Зазначено, що при аудиторській перевірці службами внутрішнього аудиту зміни в судженні про величину окремих компонентів аудиторського ризику можуть змінюватися кілька разів протягом періоду перевірки, по мірі одержання додаткових даних. Тому автори обгрунтували пропозицію щодо складання програми перевірки після здійснення тестування, що надасть змогу складати програму перевірки на підставі реальних даних про стан середовища внутрішнього контролю, скоротити витрати праці при внесенні змін у перевірку, підвищить якість перевірки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0-146.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244:екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського